Gdańsk - czerwiec 2011

W dniach 7-8 czerwca 2011r. w Gdańsku, odbyło się forum gospodarcze INNOspotkania & InvestExpo Business Meeting. Organizatorem 2 dnia spotkania był Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęły: Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański, Gdański Uniwersytet Medyczny,  Polsko-Szwedzka Izba Gospodarcza, Gdański Park Naukowo Technologiczny oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Forum InvestExpo Business Meeting było podzielone na trzy bloki tematyczne: Anioły Biznesu, Finansowanie transferu technologii, Feng Shui w biznesie. W czasie prelekcji eksperci z dziedziny finansów i inwestycji przedstawiali możliwości połączenia działań nauki, innowacyjności i biznesu.

Konferencję rozpoczął Przemysław Jura, Przewodniczący Zgromadzenia Fundatorów Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych, który przedstawił na forum temat: Aktywność Aniołów Biznesu szansą na sfinalizowanie innowacyjnych przedsięwzięć.

Gościem specjalnym był  dr Piotr Tamowicz, wybitny ekspert na rynku kapitałów podwyższonego ryzyka. Wśród prelegentów byli: Sergiusz Borysławski (KlubInwestorów.pl), Łukasz Krasoń-Becker (Kancelaria Prawna Rödl&Partner), Marek Dondelewski (Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Europejski Holding Doradczy Sp. z o.o.), Joanna Dąbrowska (Krajowy Punkt Kontaktowy CIP) oraz Katarzyna Devraj (Beryl Consulting).

InvestExpo Business Meeting to jedyne, tak częste wydarzenie, które wspiera działania na rzecz inwestycji, rozwoju i innowacyjności a skierowane jest przede wszystkim do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Celem spotkań jest wymiana doświadczeń oraz nawiązanie kontaktów z przyszłymi partnerami, które mają wspomóc uczestników w procesie rozwoju i unowocześniania ich przedsiębiorstw.

Partnerzy i patroni:
projektowanie stron www copyright by InvestExpo 2021