Kraków - październik 2011

W dniach 13-14 października 2011r. w Krakowie, odbyła się konferencja z cyklu InvestExpo Business Meeting. Organizatorem spotkania był Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych, a drugiego dnia także Lewiatan Business Angels.

W czasie dwudniowej konferencji, prelegenci przedstawili szereg ciekawych tematów dotyczących radzenia sobie w aktualnych warunkach gospodarczych, coraz mniej korzystnych do pozyskiwania kapitału na rozwój innowacji w biznesie.

Pierwszy dzień krakowskiego spotkania z biznesem rozpoczęła konferencja Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu-Innowacja (PSAB-I). Zakres tematyczny konferencji poruszał przede wszystkim możliwości jakie daje uczestnictwo w PSAB-I zarówno dla Pomysłodawcy, jak i Inwestora. Prelegenci poruszali niezmiernie ważną kwestię jaką jest problem finansowania innowacji na rynkach wysokiego ryzyka. Uczestnicy mieli również okazję zapoznania się z funkcjonowaniem sieci, czyli co należy zrobić aby otrzymać kapitał od Anioła Biznesu oraz jak sytuacja Aniołów Biznesu wygląda w Polsce i na świecie. Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji była prelekcja finalistki konkursu Kobieta Sukcesu 2011, Pani Agnieszki Dachterskiej, która przedstawiła problemy jakie napotykają kobiety dążące do odniesienia sukcesu w biznesie.

Kolejnym modułem tego spotkania była Konferencja InvestExpo Business Meeting, podczas której eksperci przedstawili perspektywy dotyczące rynku nieruchomości w Polsce na przestrzeni najbliższych lat. Pierwszy dzień konferencji zakończył się wystąpieniem inwestora z wieloletnim doświadczeniem, eksperta Szkoły Giełdowej Sergiusza Borysławskiego, który zaprezentował praktyczne aspekty inwestycji na rynku NewConnect.

Drugi dzień krakowskiego spotkania z biznesem rozpoczęła konferencja Lewiatan Business Angels rozwijająca poruszony w pierwszym dniu temat Aniołów Biznesu w Polsce.

Z kolei drugi dzień konferencji InvestExpo Business Meeting rozpoczął Tomasz Sucheta, ekspert INES ds. zaawansowanych strategii komunikacji marketingowej z bogatym doświadczeniem międzynarodowym, który przedstawił możliwości dla startujących przedsiębiorstw, by nie zostały wchłonięte przez reklamę dużych agencji marketingowych. Następnie Artur Górecki, Prezes Zarządu Standarder Sp. z o.o., wskazał ważne aspekty ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie. Prelekcje wzbudziły zainteresowanie słuchaczy, co zaowocowało licznymi pytaniami do obu prelegentów.

Partnerzy i patroni:
projektowanie stron www copyright by InvestExpo 2021