FORUM GOSPODARCZE INVESTEXPO


 

Forum zostało zainaugurowane w 2009 roku w Katowicach pod hasłem: „Sytuacja na rynku finansowym w warunkach kryzysu gospodarczego”. Druga edycja odbyła się w Warszawie pod patronatem Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja. Zeszłoroczne wydarzenie miało miejsce w Chorzowie, a swoim zakresem tematycznym obejmowało takie zagadnienia jak: Aniołowie Biznesu, Innowacje, Obligacje, Nieruchomości oraz Rynek Finansowy.

Obecnie Forum Gospodarcze cieszy się coraz większą popularnością zarówno w regionie jak i kraju, stając się śląskim centrum biznesu. Każda kolejna edycja gromadzi doświadczonych ekspertów gwarantując wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Spotkanie ma charakter zarówno wystąpień jak i paneli dyskusyjnych oraz rozmów kuluarowych, dzięki czemu uczestnicy mają szansę uzyskać kluczowe informacje oraz wskazówki, niezbędne w prowadzonej działalności gospodarczej. Forum jest także doskonałą płaszczyzną wymiany poglądów i doświadczeń w obszarze finansów i inwestycji, współpracy sektora nauki i biznesu, dlatego wśród uczestników nie brakuje inwestorów, władz samorządowych czy przedstawicieli środowisk naukowych i akademickich.

Wizja rozwoju Forum Gospodarczego zakłada rozprzestrzenienie  idei kontaktu i rozmów pomiędzy światem biznesu, nauki i władz.  Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych dokłada wszelkich starań aby już wkrótce Forum wpisało się na stałe w wydarzenia gospodarcze największych polskich miast. Sytuacja na rynkach finansowych zmienia się bardzo dynamicznie i przybywa zagadnień nurtujących przedsiębiorców, świat nauki i władze w Polsce. Dlatego Forum Gospodarcze zawsze będzie zajmować się najnowszymi zagadnieniami i trendami z dziedziny finansów i inwestycji, aby najlepiej jak to możliwe odpowiadać na potrzeby uczestników. 
 

Partnerzy i patroni:
projektowanie stron www copyright by InvestExpo 2019