Wydarzenia

27-03-2013 10:36

Relacja z V Forum Gospodarczego InvestExpo

Już za nami V Forum Gospodarcze InvestExpo w Chorzowie, zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia! TUTAJ

czytaj więcej
15-03-2013 15:57

Ministerstwo Gospodarki zaprasza na V Forum Gospodarcze InvestExpo

Patron honorowy InvestExpo - Ministerstwo Gospodarki doceniając rangę wydarzenia, zaprasza na V Forum Gospodarcze InvestExpo, które odbędzie się 21 marca w Chorzowie!

www.mg.gov.pl

czytaj więcej
11-03-2013 10:59

InvestExpo Business Meeting w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy na InvestExpo Business Meeting w Poznaniu. Organizowana przez Nickel Technology Park Poznań (NTPP) oraz Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych konferencja  to szansa dla wszystkich podmiotów poszukujących kapitału na rozwój własnych pomysłów na biznes. 12 marca br.w Centrum Konferencyjnym podpoznańskiego parku technologicznego będzie można wziąć udział w bezpłatnej konferencji Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu - Innowacja, a następnie zaprezentować swój projekt potencjalnym inwestorom na spotkaniu Capital_LINK i posłuchać dyzkusji inwestorów podczas InvestExpo Business Meetingu. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na stronie http://psab.pl/rejestracja.html

 

12-12-2012 09:08

12.12.12 InvestExpo Business Meeting we Wrocławiu

Konferencja InvestExpo Business Meeting – Innowacyjny Dolny Śląsk – już za nami!

Zachęcamy do zapoznania się z relacją wydarzenia na stronie www.investexpo.pl

czytaj więcej
22-05-2012 16:12

Zapraszamy do relacji z toruńskiego InvestExpo!

ALTERNATYWNE ŹRÓDŁA POZYSKIWANIA ENERGII - FINANSOWANIE INNOWACJI W ENERGETYCE - EKOINNOWACJE

22 maja br. w Hotelu Bulwar w Toruniu odbyła się konferencja gospodarcza z cyklu  InvestExpo Business Meeting pn. „Wiedza. Biznes. Finanse”. Konferencja została poświęcona tematyce energii i ekoinnowacji w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia, a także z prezentacjami ekspertów i galerią zdjęć!

                                                          więcej>

24-05-2012 16:14

Warszawskie InvestExpo Business Meeting zakończone!

ALTERNATYWNE   FORMY   POZYSKIWANIA KAPITAŁU  NA ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW W DOBIE GLOBALNEGO KRYZYSU GOSPODARCZEGO

24 maja br. na Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie odbyła się konferencja gospodarcza z cyklu InvestExpo Business Meeting pn. „Wiedza. Biznes. Finanse”.

Wydarzenie zgromadziło specjalistów i przedsiębiorców zainteresowanych tematem alternatywnych form pozyskiwania kapitału na rozwój przedsiębiorstw, dzięki czemu udało się stworzyć platformę wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu kapitału wysokiego ryzyka, rynku NewConnect, czy kredytu technologicznego. Pozwoliło to zgromadzonym uczestnikom pozyskać informacje przydatne do sprawnego prowadzenia działalności gospodarczej i ciągłego jej doskonalenia.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją i galerią z tej konferencji oraz z prezentacjami występujących ekspertów!

                                                                                                 więcej>

20-03-2012 12:55

IV Forum Gospodarcze InvestExpo - podsumowanie!

W dniach 20-21 marca 2012 roku w Hotelu Arsenal Palace Chorzowie odbyła się czwarta edycja Forum Gospodarczego InvestExpo pod hasłem: „Wiedza. Biznes. Finanse”. Głównym celem przedsięwzięcia było wskazanie kluczowych obszarów współpracy pomiędzy środowiskami nauki, biznesu i finansów, będących inspiracją dla kreatywnego wytyczania nowych ścieżek rozwoju sektora MŚP.

Zachęcami do zajrzenia na dalsze podstrony, na których znajdą Państwo galerię wydarzenia, podsumowanie oraz prezentacje ekspertów!

                                                 Galeria>                                  Relacja>                    

Partnerzy i patroni:
projektowanie stron www copyright by InvestExpo 2019